בית הוראה ארצי

כחלק מפעילות "שערי הלכה ומשפט" אנו מפעילים בית הוראה ארצי ייחודי הבא לתת מענה לכלל לומדי התורה ועמך ישראל אשר מעוניינים לברר סוגיות הלכתיות אקטואליות או לדעת את הדרך אשר ילכו בה דרך ההלכה, דרך התורה.

בבית הוראה חברים חשובי הרבנים ומורי הוראה  ממגוון הקהילות והעדות מכל רחבי הארץ, צוות תלמידי חכמים מופלגים יושבים ועונים לשאלות החל מ-8:00 בבוקר עד 24:00 בערב.

לכל שאלה בכל תחומי ההלכה יש מענה מיידי, כל איש או אשה שמסתפקים באיזו הלכה, מוזמנים להתקשר לבית ההוראה לקבל מענה מיידי בהתנדבות ורוח טובה.

ניתן כאן להוריד את תקנון בית ההוראה

נגן וידאו

רבנים משיבים היום:

ט״ז במרחשון ה׳תשפ״ב (21/10/2021)

2837*

שם הרב התמחות יום בשבוע תחילת מענה סיום מענה אימייל
הרב חננאל אוחיון

בעל כושר רב עיר מהרה"ל, דיין בביה"ד "דרכי משפט", מו"צ בבית ההוראה אפיקי מים, מדריך חתנים ויועץ נישואין.

כללי
משפחה
ראשון
11:00
12:00
הרב חננאל אוחיון

בעל כושר רב עיר מהרה"ל, דיין בביה"ד "דרכי משפט", מו"צ בבית ההוראה אפיקי מים, מדריך חתנים ויועץ נישואין.

כללי
משפחה
שני
11:00
12:00
הרב חננאל אוחיון

בעל כושר רב עיר מהרה"ל, דיין בביה"ד "דרכי משפט", מו"צ בבית ההוראה אפיקי מים, מדריך חתנים ויועץ נישואין.

כללי
משפחה
שלישי
11:00
12:00
הרב חננאל אוחיון

בעל כושר רב עיר מהרה"ל, דיין בביה"ד "דרכי משפט", מו"צ בבית ההוראה אפיקי מים, מדריך חתנים ויועץ נישואין.

כללי
משפחה
רביעי
11:00
12:00
הרב חננאל אוחיון

בעל כושר רב עיר מהרה"ל, דיין בביה"ד "דרכי משפט", מו"צ בבית ההוראה אפיקי מים, מדריך חתנים ויועץ נישואין.

כללי
משפחה
חמישי
11:00
12:00
הרב חננאל אוחיון

בעל כושר רב עיר מהרה"ל, דיין בביה"ד "דרכי משפט", מו"צ בבית ההוראה אפיקי מים, מדריך חתנים ויועץ נישואין.

כללי
משפחה
ראשון
15:00
16:00
הרב חננאל אוחיון

בעל כושר רב עיר מהרה"ל, דיין בביה"ד "דרכי משפט", מו"צ בבית ההוראה אפיקי מים, מדריך חתנים ויועץ נישואין.

כללי
משפחה
שני
15:00
16:00
הרב חננאל אוחיון

בעל כושר רב עיר מהרה"ל, דיין בביה"ד "דרכי משפט", מו"צ בבית ההוראה אפיקי מים, מדריך חתנים ויועץ נישואין.

כללי
משפחה
שלישי
15:00
16:00
הרב חננאל אוחיון

בעל כושר רב עיר מהרה"ל, דיין בביה"ד "דרכי משפט", מו"צ בבית ההוראה אפיקי מים, מדריך חתנים ויועץ נישואין.

כללי
משפחה
רביעי
15:00
16:00
הרב חננאל אוחיון

בעל כושר רב עיר מהרה"ל, דיין בביה"ד "דרכי משפט", מו"צ בבית ההוראה אפיקי מים, מדריך חתנים ויועץ נישואין.

כללי
משפחה
חמישי
15:00
16:00
הרב אוחנה ישראל

רב קהילה וראש בית הוראה "טהרת יוסף", אור יהודה מו"צ בבית ההוראה "אפיקי מים", מדריך חתנים

כללי
משפחה
ראשון
20:00
21:00
הרב אוחנה ישראל

רב קהילה וראש בית הוראה "טהרת יוסף", אור יהודה מו"צ בבית ההוראה "אפיקי מים", מדריך חתנים

כללי
משפחה
שני
20:00
21:00
הרב אוחנה ישראל

רב קהילה וראש בית הוראה "טהרת יוסף", אור יהודה מו"צ בבית ההוראה "אפיקי מים", מדריך חתנים

כללי
משפחה
שלישי
20:00
21:00
הרב אוחנה ישראל

רב קהילה וראש בית הוראה "טהרת יוסף", אור יהודה מו"צ בבית ההוראה "אפיקי מים", מדריך חתנים

כללי
משפחה
רביעי
20:00
21:00
הרב אוחנה ישראל

רב קהילה וראש בית הוראה "טהרת יוסף", אור יהודה מו"צ בבית ההוראה "אפיקי מים", מדריך חתנים

כללי
משפחה
חמישי
20:00
21:00
הרב אוחנה ישראל

רב קהילה וראש בית הוראה "טהרת יוסף", אור יהודה מו"צ בבית ההוראה "אפיקי מים", מדריך חתנים

כללי
משפחה
שישי
13:00
17:00
הרה”ג שלמה בארי

ראש בתי הדין "דרכי משפט"

כללי
משפחה
ראשון
21:00
22:00
הרה”ג שלמה בארי

ראש בתי הדין "דרכי משפט"

כללי
משפחה
שני
21:00
22:00
הרה”ג שלמה בארי

ראש בתי הדין "דרכי משפט"

כללי
משפחה
שלישי
21:00
22:00
הרה”ג שלמה בארי

ראש בתי הדין "דרכי משפט"

כללי
משפחה
רביעי
21:00
22:00
הרה”ג שלמה בארי

ראש בתי הדין "דרכי משפט"

כללי
משפחה
חמישי
21:00
22:00
הרב דוד בן חי

מו"צ ומשיב הלכה, מנהל בית ההוראה.

כללי
משפחה
ראשון
13:00
15:00
הרב דוד בן חי

מו"צ ומשיב הלכה, מנהל בית ההוראה.

כללי
משפחה
שני
13:00
15:00
הרב דוד בן חי

מו"צ ומשיב הלכה, מנהל בית ההוראה.

כללי
משפחה
שלישי
13:00
15:00
הרב דוד בן חי

מו"צ ומשיב הלכה, מנהל בית ההוראה.

כללי
משפחה
רביעי
13:00
15:00
הרב דוד בן חי

מו"צ ומשיב הלכה, מנהל בית ההוראה.

כללי
משפחה
חמישי
13:00
15:00
הרב אליהו בן סימון

ראש בית ההוראה "שלמות המשפחה", מו"צ, רכז התכנית הלכשרת מדריכי נישואין במרכז י.נ.ר

כללי
משפחה
ראשון
12:00
13:00
הרב אליהו בן סימון

ראש בית ההוראה "שלמות המשפחה", מו"צ, רכז התכנית הלכשרת מדריכי נישואין במרכז י.נ.ר

כללי
משפחה
שני
12:00
13:00
הרב אליהו בן סימון

ראש בית ההוראה "שלמות המשפחה", מו"צ, רכז התכנית הלכשרת מדריכי נישואין במרכז י.נ.ר

כללי
משפחה
שלישי
12:00
13:00
הרב אליהו בן סימון

ראש בית ההוראה "שלמות המשפחה", מו"צ, רכז התכנית הלכשרת מדריכי נישואין במרכז י.נ.ר

כללי
משפחה
רביעי
12:00
13:00
הרב אליהו בן סימון

ראש בית ההוראה "שלמות המשפחה", מו"צ, רכז התכנית הלכשרת מדריכי נישואין במרכז י.נ.ר

כללי
משפחה
חמישי
12:00
13:00
הרב בראל צמח

מו"צ, מורה הוראה ויועץ פוריות

כללי
משפחה
ראשון
18:00
20:00
הרב בראל צמח

מו"צ, מורה הוראה ויועץ פוריות

כללי
משפחה
שני
18:00
20:00
הרב בראל צמח

מו"צ, מורה הוראה ויועץ פוריות

כללי
משפחה
שלישי
18:00
20:00
הרב בראל צמח

מו"צ, מורה הוראה ויועץ פוריות

כללי
משפחה
רביעי
18:00
20:00
הרב בראל צמח

מו"צ, מורה הוראה ויועץ פוריות

כללי
משפחה
חמישי
18:00
20:00
הרב בראל צמח

מו"צ, מורה הוראה ויועץ פוריות

כללי
משפחה
ראשון
22:00
00:00
הרב בראל צמח

מו"צ, מורה הוראה ויועץ פוריות

כללי
משפחה
שני
22:00
00:00
הרב בראל צמח

מו"צ, מורה הוראה ויועץ פוריות

כללי
משפחה
שלישי
22:00
00:00
הרב בראל צמח

מו"צ, מורה הוראה ויועץ פוריות

כללי
משפחה
רביעי
22:00
00:00
הרב בראל צמח

מו"צ, מורה הוראה ויועץ פוריות

כללי
משפחה
חמישי
22:00
00:00
הרה”ג ברקוביץ שלמה יעקב

דיין בביה"ד ממונות מיסודו של הגר"נ קרליץ זצ"ל בני ברק. ראש הכוללים נדבורנא ושערי ציון. יועץ נישואין

כללי
משפחה
ראשון
22:00
23:00
הרה”ג ברקוביץ שלמה יעקב

דיין בביה"ד ממונות מיסודו של הגר"נ קרליץ זצ"ל בני ברק. ראש הכוללים נדבורנא ושערי ציון. יועץ נישואין

כללי
משפחה
שני
22:00
23:00
הרה”ג ברקוביץ שלמה יעקב

דיין בביה"ד ממונות מיסודו של הגר"נ קרליץ זצ"ל בני ברק. ראש הכוללים נדבורנא ושערי ציון. יועץ נישואין

כללי
משפחה
שלישי
22:00
23:00
הרה”ג ברקוביץ שלמה יעקב

דיין בביה"ד ממונות מיסודו של הגר"נ קרליץ זצ"ל בני ברק. ראש הכוללים נדבורנא ושערי ציון. יועץ נישואין

כללי
משפחה
רביעי
22:00
23:00
הרה”ג ברקוביץ שלמה יעקב

דיין בביה"ד ממונות מיסודו של הגר"נ קרליץ זצ"ל בני ברק. ראש הכוללים נדבורנא ושערי ציון. יועץ נישואין

כללי
משפחה
חמישי
22:00
23:00
הרב בנימין זר

ראש מרכז עזר למענה הלכתי ומקצועי בתחום המשפחה

כללי
משפחה
ראשון
13:00
14:00
הרב בנימין זר

ראש מרכז עזר למענה הלכתי ומקצועי בתחום המשפחה

כללי
משפחה
שני
13:00
14:00
הרב בנימין זר

ראש מרכז עזר למענה הלכתי ומקצועי בתחום המשפחה

כללי
משפחה
שלישי
13:00
14:00
הרב בנימין זר

ראש מרכז עזר למענה הלכתי ומקצועי בתחום המשפחה

כללי
משפחה
רביעי
13:00
14:00
הרב בנימין זר

ראש מרכז עזר למענה הלכתי ומקצועי בתחום המשפחה

כללי
משפחה
חמישי
13:00
14:00
הרב יוסף עובדיה

רב ביה"ד "עץ החיים" בית שמש, יו"ר ארגון "אילן" – יהדות לבני נוער

כללי
משפחה
ראשון
16:00
18:00
הרב יוסף עובדיה

רב ביה"ד "עץ החיים" בית שמש, יו"ר ארגון "אילן" – יהדות לבני נוער

כללי
משפחה
שני
16:00
15:00
הרב יוסף עובדיה

רב ביה"ד "עץ החיים" בית שמש, יו"ר ארגון "אילן" – יהדות לבני נוער

כללי
משפחה
שלישי
16:00
18:00
הרב יוסף עובדיה

רב ביה"ד "עץ החיים" בית שמש, יו"ר ארגון "אילן" – יהדות לבני נוער

כללי
משפחה
רביעי
16:00
18:00
הרב יוסף עובדיה

רב ביה"ד "עץ החיים" בית שמש, יו"ר ארגון "אילן" – יהדות לבני נוער

כללי
משפחה
חמישי
16:00
18:00
הרב איתיאל כ”ץ

מו"צ בית וגן, רב בית ההוראה "דרכי רמ"א"

כללי
משפחה
מוצ"ש
22:00
00:00
הרב חיים מועלם

מו"צ ומשיב הלכה, ראש כולל "אביר יעקב" ומח"ס קיצור הל' נדה

כללי
משפחה
ראשון
20:00
22:00
הרב חיים מועלם

מו"צ ומשיב הלכה, ראש כולל "אביר יעקב" ומח"ס קיצור הל' נדה

כללי
משפחה
שני
20:00
22:00
הרב חיים מועלם

מו"צ ומשיב הלכה, ראש כולל "אביר יעקב" ומח"ס קיצור הל' נדה

כללי
משפחה
שלישי
20:00
22:00
הרב חיים מועלם

מו"צ ומשיב הלכה, ראש כולל "אביר יעקב" ומח"ס קיצור הל' נדה

כללי
משפחה
רביעי
20:00
22:00
הרב חיים מועלם

מו"צ ומשיב הלכה, ראש כולל "אביר יעקב" ומח"ס קיצור הל' נדה

כללי
משפחה
חמישי
20:00
22:00
הרב חיים מועלם

מו"צ ומשיב הלכה, ראש כולל "אביר יעקב" ומח"ס קיצור הל' נדה

כללי
משפחה
שישי
12:00
הרב יצחק פריי

מו"צ בית וגן, מדריך חתנים, רב בית ההוראה "דרכי רמ"א"

כללי
משפחה
ראשון
10:00
11:00
הרב יצחק פריי

מו"צ בית וגן, מדריך חתנים, רב בית ההוראה "דרכי רמ"א"

כללי
משפחה
שני
10:00
11:00
הרב יצחק פריי

מו"צ בית וגן, מדריך חתנים, רב בית ההוראה "דרכי רמ"א"

כללי
משפחה
שלישי
10:00
11:00
הרב יצחק פריי

מו"צ בית וגן, מדריך חתנים, רב בית ההוראה "דרכי רמ"א"

כללי
משפחה
רביעי
10:00
11:00
הרב יצחק פריי

מו"צ בית וגן, מדריך חתנים, רב בית ההוראה "דרכי רמ"א"

כללי
משפחה
חמישי
10:00
11:00
הרב יצחק פריי

מו"צ בית וגן, מדריך חתנים, רב בית ההוראה "דרכי רמ"א"

כללי
משפחה
שישי
10:00
11:00
הרב צ’אפל מיכאל

מו"צ בית ההוראה "יביע אומר", מדריך חתנים

כללי
משפחה
ראשון
15:00
18:00
הרב צ’אפל מיכאל

מו"צ בית ההוראה "יביע אומר", מדריך חתנים

כללי
משפחה
שני
15:00
18:00
הרב צ’אפל מיכאל

מו"צ בית ההוראה "יביע אומר", מדריך חתנים

כללי
משפחה
שלישי
15:00
18:00
הרב צ’אפל מיכאל

מו"צ בית ההוראה "יביע אומר", מדריך חתנים

כללי
משפחה
רביעי
15:00
18:00
הרב צ’אפל מיכאל

מו"צ בית ההוראה "יביע אומר", מדריך חתנים

כללי
משפחה
חמישי
15:00
18:00
הרב חגי שושן

ראש בית ההוראה "שערי הלכה ומשפט" יועץ הלכתי לראש"ל ונשיא מועצת הרבנות, רב קהילת משכן אברהם ביתר עילית

כללי
משפחה
רביעי
18:00
20:00
הרב נריה לוי

ראש כולל מו"צ ודיין

כללי
ממונות
ראשון
08:00
00:00
הרב נריה לוי

ראש כולל מו"צ ודיין

כללי
ממונות
שני
08:00
00:00
הרב נריה לוי

ראש כולל מו"צ ודיין

כללי
ממונות
שלישי
08:00
00:00
הרב נריה לוי

ראש כולל מו"צ ודיין

כללי
ממונות
רביעי
08:00
00:00
הרב נריה לוי

ראש כולל מו"צ ודיין

כללי
ממונות
חמישי
08:00
00:00
הרב נריה לוי

ראש כולל מו"צ ודיין

כללי
ממונות
שישי
08:00
14:00
הרב הראל יזדי

ראש כולל , מעביר שיעורים בהלכות כשרות וחופה וקידושין , בעל תעודות בתחום

כללי
ממונות
ראשון
08:00
00:00
הרב הראל יזדי

ראש כולל , מעביר שיעורים בהלכות כשרות וחופה וקידושין , בעל תעודות בתחום

כללי
ממונות
שני
08:00
00:00
הרב הראל יזדי

ראש כולל , מעביר שיעורים בהלכות כשרות וחופה וקידושין , בעל תעודות בתחום

כללי
ממונות
שלישי
08:00
00:00
הרב הראל יזדי

ראש כולל , מעביר שיעורים בהלכות כשרות וחופה וקידושין , בעל תעודות בתחום

כללי
ממונות
רביעי
08:00
00:00
הרב הראל יזדי

ראש כולל , מעביר שיעורים בהלכות כשרות וחופה וקידושין , בעל תעודות בתחום

כללי
ממונות
חמישי
08:00
00:00
הרב הראל יזדי

ראש כולל , מעביר שיעורים בהלכות כשרות וחופה וקידושין , בעל תעודות בתחום

כללי
ממונות
שישי
08:00
14:00
הרב אהרון ברזובסקי

מראשי הישיבה של הרב פינטו באשדוד , בעל בית הוראה באשדוד יא , ודיין ומו"צ בשכונות הדרומיות באשדוד מטעם בד"ץ רבני הקריות

כללי
ממונות
ראשון
08:00
00:00
הרב אהרון ברזובסקי

מראשי הישיבה של הרב פינטו באשדוד , בעל בית הוראה באשדוד יא , ודיין ומו"צ בשכונות הדרומיות באשדוד מטעם בד"ץ רבני הקריות

כללי
ממונות
שני
08:00
00:00
הרב אהרון ברזובסקי

מראשי הישיבה של הרב פינטו באשדוד , בעל בית הוראה באשדוד יא , ודיין ומו"צ בשכונות הדרומיות באשדוד מטעם בד"ץ רבני הקריות

כללי
ממונות
שלישי
08:00
00:00
הרב אהרון ברזובסקי

מראשי הישיבה של הרב פינטו באשדוד , בעל בית הוראה באשדוד יא , ודיין ומו"צ בשכונות הדרומיות באשדוד מטעם בד"ץ רבני הקריות

כללי
ממונות
רביעי
08:00
00:00
הרב אהרון ברזובסקי

מראשי הישיבה של הרב פינטו באשדוד , בעל בית הוראה באשדוד יא , ודיין ומו"צ בשכונות הדרומיות באשדוד מטעם בד"ץ רבני הקריות

כללי
ממונות
חמישי
08:00
00:00
הרב אהרון ברזובסקי

מראשי הישיבה של הרב פינטו באשדוד , בעל בית הוראה באשדוד יא , ודיין ומו"צ בשכונות הדרומיות באשדוד מטעם בד"ץ רבני הקריות

כללי
ממונות
שישי
08:00
00:00
הרב מנחם לוי

מו"צ, בעל תעודת הוראה

כללי
ממונות
ראשון
19:00
00:00
הרב מנחם לוי

מו"צ, בעל תעודת הוראה

כללי
ממונות
שני
19:00
00:00
הרב מנחם לוי

מו"צ, בעל תעודת הוראה

כללי
ממונות
שלישי
19:00
00:00
הרב מנחם לוי

מו"צ, בעל תעודת הוראה

כללי
ממונות
רביעי
19:00
00:00
הרב מנחם לוי

מו"צ, בעל תעודת הוראה

כללי
ממונות
חמישי
19:00
00:00
הרב מנחם לוי

מו"צ, בעל תעודת הוראה

כללי
ממונות
מוצ"ש
22:00
00:00
הרב אורן ניזרי

רב קהילת "יגדיל תורה" בבאר שבע , מוסר שיעורים בהלכה , תלמוד בבלי וירושלמי ועוד , אשר מועברים ב"קול מרן" רדיו מורשת ועוד אתרים

כללי
ממונות
ראשון
08:00
09:00
הרב אורן ניזרי

רב קהילת "יגדיל תורה" בבאר שבע , מוסר שיעורים בהלכה , תלמוד בבלי וירושלמי ועוד , אשר מועברים ב"קול מרן" רדיו מורשת ועוד אתרים

כללי
ממונות
שני
08:00
09:00
הרב אורן ניזרי

רב קהילת "יגדיל תורה" בבאר שבע , מוסר שיעורים בהלכה , תלמוד בבלי וירושלמי ועוד , אשר מועברים ב"קול מרן" רדיו מורשת ועוד אתרים

כללי
ממונות
שלישי
08:00
09:00
הרב אורן ניזרי

רב קהילת "יגדיל תורה" בבאר שבע , מוסר שיעורים בהלכה , תלמוד בבלי וירושלמי ועוד , אשר מועברים ב"קול מרן" רדיו מורשת ועוד אתרים

כללי
ממונות
רביעי
08:00
09:00
הרב אורן ניזרי

רב קהילת "יגדיל תורה" בבאר שבע , מוסר שיעורים בהלכה , תלמוד בבלי וירושלמי ועוד , אשר מועברים ב"קול מרן" רדיו מורשת ועוד אתרים

כללי
ממונות
חמישי
08:00
09:00
הרב גבריאל הלוי

מו"צ , שוחט , מוהל , מוסר שעור דף היומי , ואברך

כללי
ממונות
ראשון
10:00
12:00
הרב גבריאל הלוי

מו"צ , שוחט , מוהל , מוסר שעור דף היומי , ואברך

כללי
ממונות
שני
10:00
12:00
הרב גבריאל הלוי

מו"צ , שוחט , מוהל , מוסר שעור דף היומי , ואברך

כללי
ממונות
שלישי
10:00
12:00
הרב גבריאל הלוי

מו"צ , שוחט , מוהל , מוסר שעור דף היומי , ואברך

כללי
ממונות
רביעי
10:00
12:00
הרב גבריאל הלוי

מו"צ , שוחט , מוהל , מוסר שעור דף היומי , ואברך

כללי
ממונות
חמישי
10:00
12:00
הרב חן שריג

בעל תוכנית דרך צלחה לרבנות לימודי רבנות אונליין , מלמד הלכה במסגרות שונות

כללי
ממונות
רביעי
11:00
הרב יהודה דבוש

אברך ומו"צ , מלמד בישיבה של נוער נושר , ומשיב בישבה גדולה "עטרת יצחק

כללי
ממונות
ראשון
11:00
13:00
הרב יהודה דבוש

אברך ומו"צ , מלמד בישיבה של נוער נושר , ומשיב בישבה גדולה "עטרת יצחק

כללי
ממונות
שני
11:00
13:00
הרב יהודה דבוש

אברך ומו"צ , מלמד בישיבה של נוער נושר , ומשיב בישבה גדולה "עטרת יצחק

כללי
ממונות
שלישי
11:00
13:00
הרב יהודה דבוש

אברך ומו"צ , מלמד בישיבה של נוער נושר , ומשיב בישבה גדולה "עטרת יצחק

כללי
ממונות
רביעי
11:00
13:00
הרב יהודה דבוש

אברך ומו"צ , מלמד בישיבה של נוער נושר , ומשיב בישבה גדולה "עטרת יצחק

כללי
ממונות
חמישי
11:00
13:00
הרב יהודה דבוש

אברך ומו"צ , מלמד בישיבה של נוער נושר , ומשיב בישבה גדולה "עטרת יצחק

כללי
ממונות
שישי
11:00
13:00
הרב שאול פתיה

רב קהילה בביתר עלית , אברך, ומחבר ספרים

כללי
ממונות
ראשון
13:00
15:00
הרב שאול פתיה

רב קהילה בביתר עלית , אברך, ומחבר ספרים

כללי
ממונות
שני
13:00
15:00
הרב גבריאל דהן

אברך, למד דיינות, נבחן על כל הש"ס והשולחן ערוך, דיין בבית הדין של הרב אלחנן פרץ

כללי
ממונות
ראשון
14:00
20:00
הרב גבריאל דהן

אברך, למד דיינות, נבחן על כל הש"ס והשולחן ערוך, דיין בבית הדין של הרב אלחנן פרץ

כללי
ממונות
שני
14:00
20:00
הרב גבריאל דהן

אברך, למד דיינות, נבחן על כל הש"ס והשולחן ערוך, דיין בבית הדין של הרב אלחנן פרץ

כללי
ממונות
שלישי
14:00
20:00
הרב גבריאל דהן

אברך, למד דיינות, נבחן על כל הש"ס והשולחן ערוך, דיין בבית הדין של הרב אלחנן פרץ

כללי
ממונות
רביעי
14:00
20:00
הרב גבריאל דהן

אברך, למד דיינות, נבחן על כל הש"ס והשולחן ערוך, דיין בבית הדין של הרב אלחנן פרץ

כללי
ממונות
חמישי
14:00
20:00
הרב גבריאל דהן

אברך, למד דיינות, נבחן על כל הש"ס והשולחן ערוך, דיין בבית הדין של הרב אלחנן פרץ

כללי
ממונות
שישי
14:00
12:00
הרב אברהם שחר

מוהל , סופר סת"ם , אברך , רב מחליף בבית הוראה , עונה במראות כתמים

כללי
ממונות
ראשון
15:00
16:00
הרב אברהם שחר

מוהל , סופר סת"ם , אברך , רב מחליף בבית הוראה , עונה במראות כתמים

כללי
ממונות
שני
15:00
16:00
הרב אברהם שחר

מוהל , סופר סת"ם , אברך , רב מחליף בבית הוראה , עונה במראות כתמים

כללי
ממונות
שלישי
15:00
16:00
הרב אברהם שחר

מוהל , סופר סת"ם , אברך , רב מחליף בבית הוראה , עונה במראות כתמים

כללי
ממונות
רביעי
15:00
16:00
הרב אברהם שחר

מוהל , סופר סת"ם , אברך , רב מחליף בבית הוראה , עונה במראות כתמים

כללי
ממונות
חמישי
15:00
16:00
הרב צבי רוט

אברך

כללי
ממונות
ראשון
23:00
00:00
הרב צבי רוט

אברך

כללי
ממונות
שני
23:00
00:00
הרב צבי רוט

אברך

כללי
ממונות
שלישי
23:00
00:00
הרב צבי רוט

אברך

כללי
ממונות
רביעי
23:00
00:00
הרב צבי רוט

אברך

כללי
ממונות
חמישי
23:00
00:00
הרב ציון חכם

מורה צדק ברכסים

כללי
ממונות
ראשון
19:00
20:00
הרב ציון חכם

מורה צדק ברכסים

כללי
ממונות
שלישי
19:00
20:00
הרב ציון חכם

מורה צדק ברכסים

כללי
ממונות
חמישי
19:00
20:00
הרב ציון חכם

מורה צדק ברכסים

כללי
ממונות
שישי
17:00
18:00
הרב דוד רביבו

ר"מ בישיבה , פותח כולל זמן הבא , מוסר שיעורים

כללי
ממונות
ראשון
20:00
22:00
הרב דוד רביבו

ר"מ בישיבה , פותח כולל זמן הבא , מוסר שיעורים

כללי
ממונות
שני
20:00
22:00
הרב דוד רביבו

ר"מ בישיבה , פותח כולל זמן הבא , מוסר שיעורים

כללי
ממונות
שלישי
20:00
22:00
הרב דוד רביבו

ר"מ בישיבה , פותח כולל זמן הבא , מוסר שיעורים

כללי
ממונות
רביעי
20:00
22:00
הרב דוד רביבו

ר"מ בישיבה , פותח כולל זמן הבא , מוסר שיעורים

כללי
ממונות
חמישי
20:00
22:00
הרב שמעון אסולין

ראש כולל "רשב"י ובנו אלעזר

כללי
ממונות
ראשון
21:00
22:00
הרב שמעון אסולין

ראש כולל "רשב"י ובנו אלעזר

כללי
ממונות
חמישי
21:00
22:00
הרב דוד ביטון

ראש כולל הוראה , מו"ץ בבית הוראה "אפיקי מים" של הרב פנירי ו"הלכה למעשה" של הרב אופיר מלכה ורב קהילת "למען שמו באהבה" ו"בית אברהם" ומחבר ספרים בהלכה

כללי
ממונות
ראשון
22:00
23:00
הרב עוזיאל דיעי

ראש כולל "אור אברהם" ורב קהילה "בית אל" ברחובות ודיין בבית דין לממונות ברחובות

כללי
ממונות
ראשון
22:00
23:00
הרב עוזיאל דיעי

ראש כולל "אור אברהם" ורב קהילה "בית אל" ברחובות ודיין בבית דין לממונות ברחובות

כללי
ממונות
חמישי
22:00
23:00
הרב עוזיאל דיעי

ראש כולל "אור אברהם" ורב קהילה "בית אל" ברחובות ודיין בבית דין לממונות ברחובות

כללי
ממונות
מוצ"ש
22:00
23:00
מלמד בכולל דינות ורבנות , דיין בבית הדין "ישרי לב" מוסר שיעורים בהלכה
כללי
ממונות
ראשון
23:00
00:00
מלמד בכולל דינות ורבנות , דיין בבית הדין "ישרי לב" מוסר שיעורים בהלכה
כללי
ממונות
שני
23:00
00:00
מלמד בכולל דינות ורבנות , דיין בבית הדין "ישרי לב" מוסר שיעורים בהלכה
כללי
ממונות
שלישי
23:00
00:00
מלמד בכולל דינות ורבנות , דיין בבית הדין "ישרי לב" מוסר שיעורים בהלכה
כללי
ממונות
רביעי
23:00
00:00
מלמד בכולל דינות ורבנות , דיין בבית הדין "ישרי לב" מוסר שיעורים בהלכה
כללי
ממונות
חמישי
23:00
00:00
הרב משה ירדני

אברך ומו"צ בית הוראה "מים חיים" וכן מו"ץ אצל הרב דוד יוסף והרב דוד מלכה

כללי
ממונות
ראשון
הרב מיכאל אדרעי

רב בית הכנסת "מעינות איתן" בהר חומה

כללי
ממונות
ראשון
10:00
הרב ערן בר כוכבא

רב קהילת עטרת מנשה בתל ציון, מו"ץ אצל הרב שרגא

כללי
ממונות
ראשון
11:00
הרב ערן בר כוכבא

רב קהילת עטרת מנשה בתל ציון, מו"ץ אצל הרב שרגא

כללי
ממונות
שני
11:00
הרב ינון בר כוכבא

אברך, סופר סת"ם, מורה הוראה אצל הרב אופיר מלכה

כללי
ממונות
ראשון
16:00
18:00
הרב ינון בר כוכבא

אברך, סופר סת"ם, מורה הוראה אצל הרב אופיר מלכה

כללי
ממונות
שלישי
15:00
18:00
הרב ינון בר כוכבא

אברך, סופר סת"ם, מורה הוראה אצל הרב אופיר מלכה

כללי
ממונות
מוצ"ש
21:00
22:00
הרב אליהו ממן

אברך, מוסר שיעור בגמרא הלכה ומוסר

כללי
ממונות
שני
22:00
23:00
הרב אשר דזורייב

אברך

כללי
ממונות
שלישי
08:00
09:00
הרב משה צבי כהן

אברך לומד ומלמד

כללי
ממונות
שלישי
14:00
16:00
הרב משה צבי כהן

אברך לומד ומלמד

כללי
ממונות
רביעי
11:00
13:00
הרב דוד אפללו

מוסר שיעורים, ראש כולל של חושן משפט, מו"ץ באופקים

כללי
ממונות
שלישי
17:00
18:00
הרב דוד אפללו

מוסר שיעורים, ראש כולל של חושן משפט, מו"ץ באופקים

כללי
ממונות
רביעי
17:00
19:00
הרב תומר אוחנה

אברך, ראש כולל, מדריך חתנים, עונה לשאלות גם אצל הרב אופיר מלכה

כללי
ממונות
שלישי
21:00
23:00
הרב שלמה פנחס שליט"א

עונה בקו ההלכה "אפקי מים" של הרב פנירי בנושא אורח חיים ויורה דעה בנושאי מראות ובסת"ם

כללי
ממונות
ראשון
15:00
16:00
הרב שלמה פנחס שליט"א

עונה בקו ההלכה "אפקי מים" של הרב פנירי בנושא אורח חיים ויורה דעה בנושאי מראות ובסת"ם

כללי
ממונות
שני
15:00
16:00
הרב שלמה פנחס שליט"א

עונה בקו ההלכה "אפקי מים" של הרב פנירי בנושא אורח חיים ויורה דעה בנושאי מראות ובסת"ם

כללי
ממונות
שלישי
15:00
16:00
הרב שלמה פנחס שליט"א

עונה בקו ההלכה "אפקי מים" של הרב פנירי בנושא אורח חיים ויורה דעה בנושאי מראות ובסת"ם

כללי
ממונות
רביעי
15:00
16:00
הרב שלמה פנחס שליט"א

עונה בקו ההלכה "אפקי מים" של הרב פנירי בנושא אורח חיים ויורה דעה בנושאי מראות ובסת"ם

כללי
ממונות
חמישי
15:00
16:00
הרב יוסף חיים עשור

אברך בכולל “יחווה דעת” מוסמך מטעם בית המדרש “יחווה דעת”

כללי
ממונות
ראשון
14:00
15:00
הרב יוסף חיים עשור

אברך בכולל “יחווה דעת” מוסמך מטעם בית המדרש “יחווה דעת”

כללי
ממונות
שני
14:00
15:00
הרב יוסף חיים עשור

אברך בכולל “יחווה דעת” מוסמך מטעם בית המדרש “יחווה דעת”

כללי
ממונות
שלישי
14:00
15:00
הרב יוסף חיים עשור

אברך בכולל “יחווה דעת” מוסמך מטעם בית המדרש “יחווה דעת”

כללי
ממונות
רביעי
14:00
15:00
הרב יוסף חיים עשור

אברך בכולל “יחווה דעת” מוסמך מטעם בית המדרש “יחווה דעת”

כללי
ממונות
חמישי
14:00
15:00

בתי הוראה כלליים בשאר שפות

הפניית שאלה לבית ההוראה

3 דרכים
לפנות
לשערי
הלכה ומשפט

01
דרך המייל
meir@shoam.org.il

02
דרך הטלפון
2873*

03
דרך הטופס
הטפסים המפוזרים באתר