תגית נביאים

נביאי הדור – כלים שבורים

נביאי הדור – כלים שבורים

תקשור עם אוטיסטים

עד לפני 20 שנה בערך לא ניתן היה לתקשר עם אוטיסטים לשיחות עומק. ב20 שנה האחרונות התפתחה שיטה לתקשור עם אוטיסטים " בשיטת התקשור החדשנית המכונה בשם Facilitated Communication שיטת תקשור עם אוטיסטים שהתפתחה בארצות הברית בבוסטון בה הוכח כי אוטיסטים יודעים לספר במדויק מה קורא כעת במקום אחר בעולם שיטה זו שנוסתה בישראל עם אוטיסטים יהודים, העלתה כי האוטיסטים היהודים מעבירים מסרים מודעים מהעולם הרוחני לעולמנו." (מתוך הספר 'יש אלוקים' של המחבר דוד ב"י היוצא לאור בקרוב).

יש שאלות רבות על השיטה לתקשור עם אוטיסטים, ויש לה גם מתנגדים. בעבר האוטיסטים נשאלו ואף ענו על שאלות אישיות, אולם בעקבות דרישת הרבנים להפסיק עם התקשור עם אוטיסטים על בסיס אישי הם עברו להיות מבשרי תכנים רוחניים הקשורים לכלל ישראל. כמו כן יש כאלו הטוענים שהתקשור אינו אמת.

אולם קשה להתעלם מהעובדה שילד או מבוגר שלא הצליחו לתקשר אתו קודם לכן מסוגל להביע את עצמו דרך הקשה פשוטה על מקלדת של מחשב. ויש סרטים רבים ביוטיוב שמראים תקשור עם אוטיסטים בשיטה הזו בכל העולם, שיטה שעובדת.

מה שמעניין אותנו הוא התקשור עם אוטיסטים יהודים שמבשרים לעם ישראל נבואות על העתיד מתוך ניתוח פוליטי מעמיק של המפה העולמית והתנודות החברתיות והפוליטיות שבה.

כיצד מתייחסים לנבואות האוטיסטים?

ובכן, האוטיסטים מסוגלים לתאר מהלכים המתרחשים בעולם הגשמי שלנו, וגם בעולמות עליונים. הם אינם מסוגלים לתת תאריכים מדויקים של ההתרחשויות שהם צופים, אולם הניתוח שלהם באשר לתהליכים עצמם והמניעים שמאחורי התהליכים תואם לעדויות של בני אדם מכל העולם, דעות של מומחים ועוד. אז אי אפשר לפסוק הלכה על פי ה'נבואות' שלהם, מפני שעדיין הם נחשבים לכלים שבורים, אולם אפשר בהחלט להצליב את האמירות שלהם עם עדויות נוספות ולשער פחות או יותר מיהם הכוחות הפועלים כיום בעולם, מהם היעדים שלהם ומדוע.

בכתבה הבאה נתייחס לדברי האוטיסטים עצמם ונשלב עדויות ממקורות אחרים.